Çankaya Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik etkinliklerin ilki, Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner’in ev sahipliğinde Çayyolu Atapark’ta resmi tören oldu. Başkan Güner Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.
İğneden ipliğe her şeye zam gelmeye devam ediyor. Zamlardan araç muayene ücretleri de payını aldı, periyodik araç muayenesi yüzde 61 zamlandı. Gazete Duvar’da yer alan habere göre CHP Bursa Milletvekili Hasan Öztürk son 7 yılda yüzde 818 zamlanan …