“Yabancı”, kardeşi Erhan Bener’in 18’indeyken 1948’de yazıp ağabeyine ithaf ettiği ilk romanı “Loş Ayna”yı alıp 1949’da tiyatroya uyarlayan 25 yaşındaki Vüs’at O. Bener’in daktilosundan çıkan ilk kitap.
Kardeş arşivinden çıkan ‘Yabancı’
![](https://adiyaman-yerel-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/kardes-arsivinden-cikan-yabanci-iEqqw9Oa.jpg)
hayata renk katan site
“Yabancı”, kardeşi Erhan Bener’in 18’indeyken 1948’de yazıp ağabeyine ithaf ettiği ilk romanı “Loş Ayna”yı alıp 1949’da tiyatroya uyarlayan 25 yaşındaki Vüs’at O. Bener’in daktilosundan çıkan ilk kitap.